Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 7 Next »

Rádi bychom vás pozvali na online technická školení, která vám nabízíme zcela zdarma. Přihlašte se a staňte se odborníky na 2N produkty!

  • Nabídněte řešení na základě znalostí produktů, funkcí, příslušenství a licencí

  • Zjistěte, co je potřeba vědět předem a omezte čas strávený na místě instalace

  • Snižte počet požadavků na technickou podporu a vyřešte je vzdáleně a rychle

Current UTC Time (same as GMT):

Obecné informace

Technická školení jsou nabízena ve dvou úrovních.

  • Školení pro začátečníky slouží k představení produktů nejen z pohledu technických specifikací, ale také k ukázce typických scénářů, které s nimi lze realizovat. Školení je tak vhodné i pro obchodní a marketingové specialisty se základními technickými znalostmi.
  • Školení pro pokročilé se už zaměřuje na pokročilé funkce a nastavení. Doporučejeme navštívit toto školení za předpokladu, že už máte s danými produkty nějaké zkušenosti nebo jste absolvovali školení pro začátečníky. Po skončení tohoto školení je možné vyplnit online test a získat oficiální 2N certifikát.

The online session starts with presentation and then follows a settings explanation and live demo. Your activity and questions are always welcome through chat window.

Požadavky na připojení

Pro školení využíváme aplikaci GoToMeeting, která pojme až 100 účastníků. Je vyžadováno internetové připojení a reproduktory nebo sluchátka. Připojit se lze jak z internetového prohlížeče, tak z aplikací na mobilních zařízení. Případně si lze stáhnout GoToMeeting klienta, který je k dispozici pro Windows a MAC. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách GoToMeeting:

 

 

  • No labels